AMBASADOR FUNDACJI DS. RZĄDOWEGO PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE - POZYSKIWANIE PREFINANSOWANIA DOTACJI DLA BENEFICJENTÓW ,,PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE"

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2587

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
Wynagrodzenie: od 5000 zł/brutto prowizji za podpisanie jednej umowy o prowadzenie usług - w zależności od progu przyznanej dotacji. Praca na umowę zlecenie na 3 miesięce, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Data rozpoczęcia pracy: od zaraz lub do uzgodnienia z Pracodawcą.

Zakres obowiązków:
- Zakres obowiązków:
1. Aktywne poszukiwanie Beneficjentów do ,,Programu Czyste Powietrze" - pomoc w otrzymaniu bezzwrotnej Państwowej dotacji na termomodernizację budynku,
2. Analiza potrzeb beneficjenta,
3. Przygotowanie oraz nadzór nad prawidłowym wypełnieniem dokumentacji,
4. Informowanie społeczności o naszych programach i wartościach zgodnie ze statutem Fundacji,
5. Godne i uczciwe reprezentowanie Fundacji.

Zleceniodawca oferuje:
1. Jedno z najwyższych wynagrodzeń na rynku,
2. Bogaty pakiet benefitów w tym pakiet sportowy Medicover, samochód służbowy,
3. Godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
4. Ciągła możliwość pogłębiania wiedzy
5. Możliwość prowadzenia punktu konsultacyjno-informacyjnego w Urzędach Miast oraz Gminach w ramach Fundacji,
6. Możliwość otwarcia placówki partnerskiej Fundacji w swoim najbliższym otoczeniu,
7. Możliwość organizowania oraz przygotowania spotkań edukacyjnych dla mieszkańców gmin mające na celu edukację proekologiczną i wymianę nieekologicznych źródeł ogrzewania.

Miejsce wykonywania zlecenia: Teren całej Polski (pozyskiwanie i dojazd do beneficjentów programu). Istnieje możliwość pracy również w biurze (ul. Jana III Sobieskiego 11, 40-082 Katowice).

Miejsce pracy:
Jana III Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
FUNDACJA B-ECO

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nasze wymagania: - Wykształcenie min. średnie, - Mile widziane doświadczenie w branży OZE, - Mile widziane prawo jazdy kategorii B, - Chęć do pracy i samorozwoju, - Komunikatywność, punktualność oraz samodyscyplina, - Aspiracje do niesienia pomocy innym, - Zaangażowanie oraz odpowiedzialność, - Umiejętność komunikacji i pracy z ludźmi.

Inne wymagania:
Nasze wymagania: - Wykształcenie min. średnie, - Mile widziane doświadczenie w branży OZE, - Mile widziane prawo jazdy kategorii B, - Chęć do pracy i samorozwoju, - Komunikatywność, punktualność oraz samodyscyplina, - Aspiracje do niesienia pomocy innym, - Zaangażowanie oraz odpowiedzialność, - Umiejętność komunikacji i pracy z ludźmi.

Osoba do kontaktu:
Sebastian Sitek

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail
Dodano: 21.10.2024, 10:27
ID ogłoszenia: 52227