ANALITYK DS. DANYCH I WSPARCIA AUTOMATYZACJI

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Znajomość języka
rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 416,66 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1556

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 416,66 PLN
brutto

Zakres obowiązków:
Analizowanie oraz aktualizowanie danych ekonomicznych ze źródeł narodowych i międzynarodowych w języku angielskim lub rosyjskim w bazie danych zespołu.
Praca z automatyzacją oraz ulepszeniem przypisanego rynku.
Utrzymywanie kontaktu ze źródłem.
Odpowiadanie na pytania innych zespołów oraz klientów.
Szkolenie zespołu ze swoich rynków oraz wsparcie innych analityków w ich codziennej pracy.

Miejsce pracy:
Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • umiejętność obsługi komputera /środowisko Windows, pakiet MS Office/
  • [Umiejętność 1] : zdolności analityczne, znajomość danych ekonomicznych, umiejętność szybkiej nauki [Inne] : Dotyczy wykształcenia - min. licencjat z dziedziny ekonomii, zarządzania lub pokrewnych

Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : zdolności analityczne, znajomość danych ekonomicznych, umiejętność szybkiej nauki [Inne] : Dotyczy wykształcenia - min. licencjat z dziedziny ekonomii, zarządzania lub pokrewnych

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Kulesza

Nr telefonu:
586211150 w. 311

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Dodano: 16.10.2024, 19:11
ID ogłoszenia: 34641