ASYSTENT/ASYSTENTKA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI (Z)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 500 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3520

Zakres obowiązków:
1. Opracowywanie dokumentacji we wszystkich fazach projektowych (od koncepcji po projekty wykonawcze).
2. Opracowywanie dokumentacji projektowej budowlanej oraz wykonawczej w branży konstrukcyjnej.
3. Tworzenie analitycznych modeli obliczeniowych obiektów kubaturowych.
4. Kontakt i współpraca z architektami i innymi osobami z branży.

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo
  • Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, znajomość mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa programów typu CAD: ZwCad, BestCAD oraz oprogramowania Dlubal Rfem i Allplan, dobra znajomość MS Office. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00/9.00-17.00 (elastyczne godziny pracy). Wynagrodzenie: 4500 zł brutto. Przyjazna atmosfera, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych, duży nacisk na rozwój indywidualny i wdrożenie w proces projektowania konstrukcji.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, znajomość mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, obsługa programów typu CAD: ZwCad, BestCAD oraz oprogramowania Dlubal Rfem i Allplan, dobra znajomość MS Office. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00/9.00-17.00 (elastyczne godziny pracy). Wynagrodzenie: 4500 zł brutto. Przyjazna atmosfera, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych, duży nacisk na rozwój indywidualny i wdrożenie w proces projektowania konstrukcji.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Pośrednicy pracy

Nr telefonu:
14 688 23 57, 14 688 23 58, 14 688 23 55

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 21:00
ID ogłoszenia: 25262