ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (OFERTA PRACY PO STAŻU)

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 2 150 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0935

Zakres obowiązków:
Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym; Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów; Kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących; Przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami, bankami; Wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych; Archiwizowanie dokumentów; Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony p.poż., ochrony środowiska i ergonomii

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • zawód: Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
  • Wykształcenie średnie ogólnokształcące; policealne i średnie zawodowe/branżowe, preferowany kierunek - technik księgowości; wyższe; podstawowa wiedza z zakresu księgowości; umiejętność obsługi komputera; staż pracy w zawodzie - min. 4 miesiące.

Inne wymagania:
Wykształcenie średnie ogólnokształcące; policealne i średnie zawodowe/branżowe, preferowany kierunek - technik księgowości; wyższe; podstawowa wiedza z zakresu księgowości; umiejętność obsługi komputera; staż pracy w zawodzie - min. 4 miesiące.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Maciej Guterch

Nr telefonu:
183536307

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Skierowanie + CV

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
od 2 150 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 17:50
ID ogłoszenia: 24982