ASYSTENT DS. LOGISTYKI

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
6 300 - 6 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3889

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 300 do 6 300 PLNZakres obowiązków:
Udzielanie terminowych i profesjonalnych pisemnych i ustnych odpowiedzi na zapytania klientów
Rezerwowanie ładunków transportowych w systemie zarządzania transportem
Monitorowanie skrzynek pocztowych zespołu
Rozwiazywanie prostych wyjątków od wcześniej zdefiniowanych procesów
Planowanie terminów dostaw z odbiorcami
Wprowadzanie wszelkich niezbędnych zmian na żądanie klienta w systemie zarządzania transportem
Ręczne budowanie i tworzenie nowych ładunków transportowych w systemie zarządzania transportem
Prowadzenie szkoleń z systemów TMC dla podmiotów zewnętrznych.
Umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • zawód: Pracownik działu logistyki
  • turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Wykształcenie średnie każde, staż pracy min. 3 lata, język turecki C2 w mowie i w piśmie ( do kontaktu z klientami), język angielski mile widziny biegły w mowie i piśmie.

Inne wymagania:
Wykształcenie średnie każde, staż pracy min. 3 lata, język turecki C2 w mowie i w piśmie ( do kontaktu z klientami), język angielski mile widziny biegły w mowie i piśmie.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Sala F

Nr telefonu:
717701713

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: CBOP

Dodano: 15.10.2024, 09:40
ID ogłoszenia: 28169