To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Kamienna Góra
ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Zakres obowiązków:
• pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
• obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• utrzymanie czystości w miejscu pracy
• dbanie o ekspozycję towarów
• pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych

Miejsce pracy: Wałbrzyska ,, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • komunikatywność
  • [Inne] : Nasze wymagania: • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia • ukierunkowanie na klienta • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: • umowa o pracę • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity • przyjazną atmosferę w pracy

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Bąk

Nr telefonu:
696 952 991

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 20:00
ID ogłoszenia: 17984