To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Złotoryja
ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/0373

Zakres obowiązków:
• pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
• obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• utrzymanie czystości w miejscu pracy
• dbanie o ekspozycję towarów
• pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych

Miejsce pracy: Staromiejska ,, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • [Inne] : Nasze wymagania: • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia • ukierunkowanie na klienta • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: • umowa o pracę • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity • przyjazną atmosferę w pracy

Inne wymagania:
[Inne] : Nasze wymagania: • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia • ukierunkowanie na klienta • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: • umowa o pracę • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity • przyjazną atmosferę w pracy

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Bąk

Nr telefonu:
602 463 099

[email protected]

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, aktualne orzeczenie o stopniu niepenosprawności, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia, ukierunkowanie na klienta, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 19:07
ID ogłoszenia: 20747