ASYSTENT OSOBISTY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI - MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OBYWATELI UKRAINY

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 41 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/4039

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 41 PLN

Zakres obowiązków:
Wsparcie osoby z niepełnosprawnościami w:
- czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej,
- prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie,
- przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania,
- podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.

Miejsce pracy:
MIŁA 14A/10, 35-314 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Pracodawca:
STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI "BRUNO"

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • KURS KWALIFIKACYJNY W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA., OPIEKUN MEDYCZNY, CERTYFIKAT: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ, FIZJOTERAPEUTA
  • Spośród umiejętności wskazanych w ofercie pracy wymagane jest posiadanie przynajmniej jednej z nich lub co najmniej 6-miesięcznego, udokumentowanego doświadczenia w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami. Oferujemy możliwość kontynuacji zatrudnienia w kolejnych okresach. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: null

Inne wymagania:
Spośród umiejętności wskazanych w ofercie pracy wymagane jest posiadanie przynajmniej jednej z nich lub co najmniej 6-miesięcznego, udokumentowanego doświadczenia w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami. Oferujemy możliwość kontynuacji zatrudnienia w kolejnych okresach. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: null

Osoba do kontaktu:
Joanna Marnik

Nr telefonu:
660918303

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 18:27
ID ogłoszenia: 33575