ASYSTENT PROJEKTANTA (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/3429

Zakres obowiązków:
opracowywanie dokumentacji projektowych

Miejsce pracy: Piłsudskiego 20, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: BIURO PROJEKTÓW PRO-CAD GRZEGORZ GORDZIEJOWSKI
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, Kreślenie konstrukcji stalowych w programach CAD
  • Wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętności : inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, kreślenie kontrukcji stolowych w proramach CAD. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.30 - 15.30, wynagrodzenie 5000 zł brutto. Kontakt: Biuro Projektów "PRO-CAD" Grzegorz Gordziejowski, ul. J. Piłsudskiego 20, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 602 461 535 CV można przesyłać na adres e-mail: [email protected].

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętności : inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, kreślenie kontrukcji stolowych w proramach CAD. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.30 - 15.30, wynagrodzenie 5000 zł brutto. Kontakt: Biuro Projektów "PRO-CAD" Grzegorz Gordziejowski, ul. J. Piłsudskiego 20, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 602 461 535 CV można przesyłać na adres e-mail: [email protected].

Osoba do kontaktu:
GRZEGORZ GORDZIEJOWSKI

Nr telefonu:
602461535

[email protected]

Wymagane dokumenty:
skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 23:47
ID ogłoszenia: 25516