ASYSTENT PROKURATORA

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 081 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1802

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 081 PLN
+ dodatek za wysługę lat

Zakres obowiązków:
Zgodny z przepisami ustawy,, Prawo o prokuraturze'' oraz wynikających z niej aktów wykonawczych.
Jedna zmiana 07:30- 15:30.
Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/po-elblag/oferty-pracy
Termin składania dokumentów uływa z dniem 15 listopada 2024 r.

Miejsce pracy:
Pułkownika Stanisława Dąbka 8-12, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
Prokuratura Okręgowa w Elblągu

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Ukończone studia wyższe i uzyskany tytuł magistra lub zagraniczne studia uznane w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/po-elblag/oferty-pracy

Inne wymagania:
Ukończone studia wyższe i uzyskany tytuł magistra lub zagraniczne studia uznane w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/po-elblag/oferty-pracy

Osoba do kontaktu:
Adam Deptuła

Nr telefonu:
555065165

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: nabór do 15.11.2024 r., Godziny : 07:30-15:30
Dodano: 16.10.2024, 23:11
ID ogłoszenia: 39491