AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
6 596,40 - 7 926,60 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2113

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 596,4 do 7 926,6 PLN

Zakres obowiązków:

- wykonywanie audytu wewnętrznego we wszystkich obszarach funkcjonowania jednostek,
- planowanie audytu opartego na analizie ryzyka, w tym sporządzanie rocznego planu audytu wewnętrznego,
- prowadzenie audytu wewnętrznego w zakresie realizacji zadań zgodnie z zatwierdzonym planem,
- realizowanie czynności doradczych ukierunkowanych na usprawnienie funkcjonowania jednostki, ograniczenia ryzyka działalności oraz analizy systemów zarządzania i kontroli we wszystkich obszarach jej funkcjonowania,
- prowadzenie czynności sprawdzających w zakresie wdrożenia zatwierdzonych rekomendacji,
- realizowanie audytów zleconych przez uprawnione organy publiczne,
- sporządzanie sprawozdań z realizacji zadań audytowych, a także informacji z wykonania audytu wewnętrznego,
- dokonywanie oceny adekwatności, efektywności i skuteczności systemów kontroli, w tym przestrzegania procedur kontroli zarządzania ryzykiem,
- dokumentowanie czynności audytorskich

Miejsce pracy:
NARUTOWICZA 17B, 70-240 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W SZCZECINIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • ZNAJOMOŚĆ USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O RACHUNKOWOŚCI, ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE, ZNAJOMOŚĆ KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO, ZNAJOMOŚĆ USTAWY PRAWO BUDOWLANE, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • Umiejętność analitycznego i twórczego myślenia, podejmowania decyzji, interpretacji przepisów, oceniania, efektywnego komunikowania się, jasnego formułowania wniosków i zaleceń Konieczne uprawnienia: a) jeden z certyfikatów: Certified Internal Auditor (CIA), Certified Government Auditing Professional (CGAP), Certified Information Systems Auditor (CISA), Assocation of Chartered Certifed Accountants (CFE), Certified Fraud Examiner (CFE), Certified in Control Self Assessment (CCSA), Certified Financial Services Auditor (CFSA) lub Chartered Financial Analyst (CFA)lub b) złożenie w latach 2003-2006 z wynikiem pozytywnym egzaminu na audytora wewnętrznego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Ministra Finansów, lub c) uprawnienia biegłego rewidenta, lub d) dwuletnia praktyka w zakresie audytu wewnętrznego i legitymowanie się dyplomem ukończenia studiów podyplomowych w zakresie audytu wewnętrznego, wydanym przez jednostkę organizacyjną, która w dniu wydania dyplomu była uprawniona, zgodnie z odrębnymi ustawami, do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych lub prawnych. Min. 2 lata praktyki w zakresie audytu wewnętrznego, mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach i instytucjach Ministerstwa Obrony Narodowej.

Inne wymagania:
Umiejętność analitycznego i twórczego myślenia, podejmowania decyzji, interpretacji przepisów, oceniania, efektywnego komunikowania się, jasnego formułowania wniosków i zaleceń Konieczne uprawnienia: a) jeden z certyfikatów: Certified Internal Auditor (CIA), Certified Government Auditing Professional (CGAP), Certified Information Systems Auditor (CISA), Assocation of Chartered Certifed Accountants (CFE), Certified Fraud Examiner (CFE), Certified in Control Self Assessment (CCSA), Certified Financial Services Auditor (CFSA) lub Chartered Financial Analyst (CFA)lub b) złożenie w latach 2003-2006 z wynikiem pozytywnym egzaminu na audytora wewnętrznego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Ministra Finansów, lub c) uprawnienia biegłego rewidenta, lub d) dwuletnia praktyka w zakresie audytu wewnętrznego i legitymowanie się dyplomem ukończenia studiów podyplomowych w zakresie audytu wewnętrznego, wydanym przez jednostkę organizacyjną, która w dniu wydania dyplomu była uprawniona, zgodnie z odrębnymi ustawami, do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych lub prawnych. Min. 2 lata praktyki w zakresie audytu wewnętrznego, mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach i instytucjach Ministerstwa Obrony Narodowej.

Osoba do kontaktu:
ZBIGNIEW SAMSEL

Nr telefonu:
261452039

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta
Dodano: 21.10.2024, 12:07
ID ogłoszenia: 52355