Berlin! Pan opiekun/ Dobry język/ Samotny senior/ 1wolny dzień/ 1800

Secawo PRO HOME CARE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior

Opis

phc-toplogo.jpg

Stawka za zlecenie: 1800
Termin wyjazdu: 05.10.2024
Miejscowość: Berlin

form.png

Opis zlecenia:

Poszukujemy męskiego opiekuna z doświadczeniem w opiece nad osobami cierpiącymi na demencję. Senior ma 84 lata, waży 68 kg i porusza się przy pomocy rollatora. Pacjent cierpi na demencję i czasami odmawia jedzenia, dlatego wymaga szczególnej uwagi przy podawaniu posiłków (głównie miękkie jedzenie, bez mięsa). Seniorem należy opiekować się kompleksowo, w tym pomagać mu przy ubieraniu, higienie osobistej, myciu włosów oraz w codziennych obowiązkach domowych.

Stan zdrowia:

Demencja
Porusza się za pomocą rollatora
Lekko upośledzony słuch, mowa oraz widzenie
Zakres obowiązków:

Pomoc w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie, higiena, kąpiele
Przygotowywanie posiłków, zakupy (pieszo, czasami senior towarzyszy opiekunowi)
Prace domowe: sprzątanie, pranie
Towarzyszenie seniorowi na terapii zajęciowej raz w tygodniu
Wyprowadzanie na spacer jamnika sąsiada

Zakwaterowanie:

Mieszkanie na 2. piętrze z windą
Okolica miejska
Bez zwierząt domowych, ale opiekun wyprowadza psa sąsiada
Pacjent nie pali

Postaw na swoją niezależność - zapraszamy do kontaktu!

Telefon: +48 532 952 301
E-mail: [email protected]
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.
www.prohomecare.secawo.com

form.png

form.png

Dodano: 04.10.2024, 05:43
ID ogłoszenia: 15351