BRYGADZISTA

BRYGADZISTA

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
6 000 - 8 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0804

Zakres obowiązków:
Prace bezpośrednie na terenie budowy, delegowanie zadań, przyuczanie nowych pracowników, przygotowywanie zapotrzebowania na materiały i usługi, nadzór BHP

Miejsce pracy: EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 8, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Pracodawca: ELZAT PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (budowlane), mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godz. 7-15 (do ustalenia) na terenie Tarnowa i okolic. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy z siedziby firmy do miejsc zleceń.

Inne wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe (budowlane), mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godz. 7-15 (do ustalenia) na terenie Tarnowa i okolic. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy z siedziby firmy do miejsc zleceń.

Osoba do kontaktu:
Dominik Sołtys

Nr telefonu:
785-087-571

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 do 8 000 PLN
uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 17:47
ID ogłoszenia: 24966