To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Skawina
CUKIERNIK

CUKIERNIK

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Tryb pracy
Stacjonarna
Znajomość języka
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/2024-09-10/2298

Zakres obowiązków:
Wprowadzenie do oferty wypieków z ciastem francuskim, ciastem drożdżowym, trendowych przepisów z dbałością o smak i estetykę; przestrzeganie zasad HACCP, GHP i GMP oraz innych obowiązujących w zakładzie pracy, dbanie o czystość, porządek i mienie; ścisła współpraca z przełożonymi.

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 4A, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Pracodawca: KAPADOKYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • zawód: Cukiernik*
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, dobra organizacja pracy, efektywność

Osoba do kontaktu:
ANNA SIEŃKO

[email protected]

CV *skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego

Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: [email protected]

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 4 500 PLN
miesięczny

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 01:50
ID ogłoszenia: 25702