CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE, MONTERSKIE

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prostych czynności produkcyjnych przy produkcji elektrycznego gospodarstwa domowego, montowanie elementów przy linii produkcyjnej, pakowanie elementów, komponentów niezbędnych przy linii produkcyjnej i ich uzupełnianie.
Forma umowy: zlecenie na 18 miesięcy, 40 godzin w tygodniu, dyspozycyjnosć w godzinach od 7.00-19.00
Miejsce pracy: ul. LG 1-2, 50-040 Biskupice Podgórne

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
  • Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Sala B

Nr telefonu:
717701681

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
NIE MNIEJ NIŻ 28,10 ZŁ BRUTTO NA GODZINĘ
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 11:30
ID ogłoszenia: 16925