DOJARZ

DOJARZ

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/0890

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
- wysokość wynagrodzenia brutto 28,10zł/h

Zakres obowiązków:

- przygotowanie stanowisk udojowych i doprowadzenie
do nich krów,
- przygotowanie zwierząt do dojenia: czyszczenie
i dezynfekowanie strzyków i dolnej powierzchni wymienia
przed dojeniem,
- kontrolowanie sprawności i obsługiwanie urządzeń do udoju,
- zakładanie kubków udojowych na poprzednio oczyszczone
i wysuszone strzyki,
- pozycjonowanie aparatu udojowego podczas doju
właściwego,
- zdejmowanie kubków udojowych po zakończeniu dojenia,
- przeprowadzenie dezynfekcji poudojowej strzyków
z zastosowaniem odpowiednich preparatów,
- czyszczenie hal udojowych, obór i innych pomieszczeń
gospodarskich i ich wyposażenia; karmienie, pojenie
i pielęgnowanie zwierząt,
- wykonywanie prac porządkowych na terenie gospodarstwa,

Miejsce pracy:
WIERZBOWA 10, 64-500 Gałowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
WorkSpace PL sp. z o.o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • odpowiedzialność, pracowitość, sumienność, uczciwość, duże zdolności manualne, wspólpraca ze zwierzętami
  • - wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku 6 miesięcy, - wysokość wynagrodzenia brutto 28,10zł/h, - praca w godzinach od 3:30 do 7:30 oraz 13:30 do 17:30 (8godzin dziennie),

Inne wymagania:
- wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku 6 miesięcy, - wysokość wynagrodzenia brutto 28,10zł/h, - praca w godzinach od 3:30 do 7:30 oraz 13:30 do 17:30 (8godzin dziennie),

Osoba do kontaktu:
Kateryna Ratushenko

Nr telefonu:
727 600 411

Wymagane dokumenty:
- skierowanie

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 17.10.2024, 09:21
ID ogłoszenia: 40630