DORADCA KLIENTA W SALONIE GATTA

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
28,10 - 28,10 zł
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/2235

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 28,1 do 28,1 PLN

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa klienta, aktywna pomoc oraz doradztwo klientom w zakupach, realizacja planów sprzedażowych, budowanie relacji z klientem, dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów.

Miejsce pracy:
Królowej Jadwigi 6, 14-202 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
FERAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Gwarantujemy: Profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy, możliwości rozwoju zawodowego i awansu, motywujący system wynagrodzeń, atrakcyjne zniżki pracownicze, konkursy sprzedażowe,udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci, przyjazną atmosferę, stabilne warunki zatrudnienia. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami, pasja do aktywnej sprzedaży, wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Kontakt osobisty w salonie GATTA

Inne wymagania:
Gwarantujemy: Profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy, możliwości rozwoju zawodowego i awansu, motywujący system wynagrodzeń, atrakcyjne zniżki pracownicze, konkursy sprzedażowe,udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci, przyjazną atmosferę, stabilne warunki zatrudnienia. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami, pasja do aktywnej sprzedaży, wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Kontakt osobisty w salonie GATTA

Sposób aplikowania: CV bezpośrednio do pracodawcy Salon Gatta, CH Jeziorak ul. Królowej Jadwigi 6, 14-202 Iława Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych jest Ferax Sp. z o.o., z siedzibą w Zduńskiej Woli (98-220) przy ul. Szadkowskiej 4/6. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Ferax Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście
Dodano: 18.10.2024, 09:47
ID ogłoszenia: 48591