DORADCA PRAWNY GDPM - PRAWNIK

Gdański Urząd Pracy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
4 500 - 8 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/9145

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 500 do 8 000 PLN
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, korzystny system wynagrodzeń, udział w ciekawych projektach, możliwości rozwoju zawodowego, bezpłatne szkolenia (w tym studia podyplomowe), najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:
Likwidacja szkód. Weryfikacja roszczeń. Kontrola procesu likwidacji szkody oraz procesu sądowego. Pozyskiwanie i sporządzanie stosownej dokumentacji. Bezpośrednia obsługa Klientów. Kontakt z ubezpieczycielem, urzędami i innymi instytucjami. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Miejsce pracy:
Asesora 86 , 80-119 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Pracodawca:
GRUPA DORADCZA PRAWNO-MEDYCZNA ODSZKODOWANIA ZADOŚĆUCZYNIENIA RENTY TOMASZ ROSA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe (prawo, ubezpieczenia), bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, wysoka kultura osobista, biegła obsługa programów MS Office.

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe (prawo, ubezpieczenia), bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, wysoka kultura osobista, biegła obsługa programów MS Office.

Nr telefonu:
583 034 638

[email protected]

CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją na stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest GDPM OZR Tomasz Rosa. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]. Odbiorcami danych w rozumieniu mogą być podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:20
ID ogłoszenia: 34751