Dusseldorf/ Dobre zlecenie/ Samotna seniorka/ 1950+bonus letni!

Secawo PRO HOME CARE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

phc-toplogo.jpg

Stawka za zlecenie: 1950
Termin wyjazdu: 28.06.2024
Miejscowość: Dusseldorf

form.png

Opis zlecenia:

Szukamy opiekunki dla 79-letniej Pani Marthy mieszkającej w Düsseldorfie. Pani Martha waży 68 kg i mierzy 162 cm. Ma zaawansowaną niewydolność serca oraz początki demencji.

Zainteresowania:
Pani Martha interesuje się sztuką, lubi malować oraz chodzić na wystawy.

Zakres obowiązków:
Pomoc w codziennych czynnościach: higiena osobista, ubieranie się
Przygotowywanie posiłków
Monitorowanie stanu zdrowia i wsparcie w zażywaniu leków
Organizowanie czasu wolnego
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Kwalifikacje:
Doświadczenie w pracy z osobami chorymi na niewydolność serca i demencję
Cierpliwość, empatia
Dobra znajomość języka niemieckiego
Miejscowość:
Düsseldorf to jedno z najważniejszych centrów biznesowych i kulturalnych Niemiec, oferujące liczne atrakcje, takie jak galerie sztuki, teatry i restauracje.

Zakwaterowanie:

Warunki mieszkaniowe:
Pani Martha mieszka w nowoczesnym apartamencie z balkonem. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z dostępem do internetu i telewizji.

Jak o Ciebie zadbamy?

• Zaproponujemy Tobie wynagrodzenie adekwatne do Twoich możliwości oraz znajomości języka niemieckiego,
• W okresach świątecznych, jak i wakacyjnych, otrzymasz premię za swoją dyspozycyjność,
• Ofertę przedstawimy w sposób transparentny ponieważ wiarygodność jest dla nas kluczowa,
• Na miejsce zlecenia dojedziesz bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach,
• Podczas pobytu na zleceniu, zapewnione będziesz miała zakwaterowanie oraz wyżywienie,
• Swobodnie i samodzielnie będziesz planować dzień pracy, tak aby służył również Tobie,
• Nasza dostępność – wysłuchamy Cię, gdy będziesz potrzebowała porozmawiać,
• Podczas pobytu w Niemczech, objęta będziesz prywatnym ubezpieczeniem.

Postaw na swoją niezależność - zapraszamy do kontaktu!

Telefon: +48 532 952 301
E-mail: [email protected]
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.
www.prohomecare.secawo.com

form.png

form.png

Dodano: 19.06.2024, 05:18
ID ogłoszenia: 10184