DYREKTOR BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Znajomość języka
polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 8 200 PLN

Opis

Numer: StPr/24/12273

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 8 200 PLNZakres obowiązków:

Pełnienie funkcji Dyrektora Biblioteki Głównej Akaademii Sztuki Wojennej.

Miejsce pracy: Chruściela 103, 00-910 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: biblitekoznawstwo - studia doktoranckie, specjalizacja: doktorat
  • zawód: Bibliotekoznawca (wymagany staż - lata: 5)
  • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Branża: Wojsko Polskie/Edukacja; Miejsce pracy: Al. Generała Antoniego Chruściela, 00-910 Warszawa Rembertów; Praca w godzinach: 7:30-15:30; Wymagania wobec kandydata: - stopień naukowy doktora; - dorobek naukowy z zakresu bibliotekoznawstwa; - posiadanie wiedzy w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania biblioteką naukową oraz funkcjonowania systemów biblioteczno-informacyjnych; - znajomość aktów prawnych związanych z problematyką biblioteczną, ewaluacją jakości działalności naukowej, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce; - co najmniej 5-letni udokumentowany staż pracy, w tym 3 lata w działalności bibliotecznej; - umiejętności w zakresie zarządzania i kierowania zespołem; - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Kandydaci aplikujący na stanowisko proszeni są o przesłanie do 30.11.2024 r. na adres: [email protected] lub Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie, al. Gen. A. Chruściela Montera 103, 00-910 Warszawa, z dopiskiem: Stanowisko Dyrektora Biblioteki Głównej Akademii Sztuki Wojennej lub złożenie w punkcie podawczym ASzWoj mieszczącym się w Biurze Przepustek ASzWoj, następujących dokumentów: - podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora; - CV i list motywacyjny; - zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe; - informacje o dorobku naukowym, zawodowym i organizacyjnym; Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia (dyrektywy 95/46/WE) (D. Urz. UE nr L 119 z 4.05.2016 r.), informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Sztuki Wojennej z siedzibą przy al. gen. Antoniego Chruściela Montera 103, 00-910 Warszawa. 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych z którym może Pani/Pan skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie przepisów prawa pracy.

Inne wymagania:
Branża: Wojsko Polskie/Edukacja; Miejsce pracy: Al. Generała Antoniego Chruściela, 00-910 Warszawa Rembertów; Praca w godzinach: 7:30-15:30; Wymagania wobec kandydata: - stopień naukowy doktora; - dorobek naukowy z zakresu bibliotekoznawstwa; - posiadanie wiedzy w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania biblioteką naukową oraz funkcjonowania systemów biblioteczno-informacyjnych; - znajomość aktów prawnych związanych z problematyką biblioteczną, ewaluacją jakości działalności naukowej, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce; - co najmniej 5-letni udokumentowany staż pracy, w tym 3 lata w działalności bibliotecznej; - umiejętności w zakresie zarządzania i kierowania zespołem; - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Kandydaci aplikujący na stanowisko proszeni są o przesłanie do 30.11.2024 r. na adres: [email protected] lub Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie, al. Gen. A. Chruściela Montera 103, 00-910 Warszawa, z dopiskiem: Stanowisko Dyrektora Biblioteki Głównej Akademii Sztuki Wojennej lub złożenie w punkcie podawczym ASzWoj mieszczącym się w Biurze Przepustek ASzWoj, następujących dokumentów: - podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora; - CV i list motywacyjny; - zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe; - informacje o dorobku naukowym, zawodowym i organizacyjnym; Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia (dyrektywy 95/46/WE) (D. Urz. UE nr L 119 z 4.05.2016 r.), informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Sztuki Wojennej z siedzibą przy al. gen. Antoniego Chruściela Montera 103, 00-910 Warszawa. 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych z którym może Pani/Pan skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie przepisów prawa pracy.

[email protected]

- podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora; - CV i list motywacyjny; - zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe; - informacje o dorobku naukowym, zawodowym i organizacyjnym; Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia (dyrektywy 95/46/WE) (D. Urz. UE nr L 119 z 4.05.2016 r.), informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Sztuki Wojennej z siedzibą przy al. gen. Antoniego Chruściela Montera 103, 00-910 Warszawa. 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych z którym może Pani/Pan skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie przepisów prawa pracy.

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 12:21
ID ogłoszenia: 26125