EKSPEDIENTKA W SKLEPIE MIĘSNYM

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0821

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLNZakres obowiązków:
Obowiązki:
profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, stanowisku kasowym oraz stoisku mięso – wędliny

dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

przeprowadzanie transakcji kasowych

przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy i higieny

Miejsce pracy: LEGIONÓW POLSKICH 3H, 26-400 Przysucha, powiat: przysuski, woj: mazowieckie
Pracodawca: ELMAS KRZYŻANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • [Umiejętność 2] : umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana, ale nie wymagana) [Umiejętność 1] : znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; [Inne] : Oferujemy: pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie pełny lub niepełny etat wdrożenie w obowiązki i niezbędne szkolenia na stanowisku pracy przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana, ale nie wymagana) [Umiejętność 1] : znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; [Inne] : Oferujemy: pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie pełny lub niepełny etat wdrożenie w obowiązki i niezbędne szkolenia na stanowisku pracy przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

Osoba do kontaktu:
Dorota Stępień

Nr telefonu:
722 220 055

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Dodano: 15.10.2024, 05:07
ID ogłoszenia: 27764