ELEKTROMECHANIK

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
5 000 - 11 100 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1058

Zakres obowiązków:
Usuwanie awarii, wykonywanie planowanych i bieżących napraw, przeglądów. Dostosowywanie linii do nowych produktów, opakowań. Przestrzeganie procedur oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcji. Wykonywanie zadań niezbędnych do pracy na danym obszarze.

Miejsce pracy: Wieluńska 2, 97-438 Rusiec, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie
Pracodawca: PAMAPOL SPÓŁKA AKCYJNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk, elektromechanik lub podobne
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu przy maszynach/liniach produkcyjnych. Umiejętności: znajomość podstaw elektromechaniki, mechaniki i pneumatyki, chęć uczenia się, dokładność wykonywanych zadań, wysoka motywacja do pracy, gotowość do wykonywania pracy fizycznej, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu przy maszynach/liniach produkcyjnych. Umiejętności: znajomość podstaw elektromechaniki, mechaniki i pneumatyki, chęć uczenia się, dokładność wykonywanych zadań, wysoka motywacja do pracy, gotowość do wykonywania pracy fizycznej, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Osoba do kontaktu:
Ewelina Słomian

Nr telefonu:
501406300

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: poniedziałek - piątek, Godziny : 7:00 - 15:00

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 000 do 11 100 PLN
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00; sporadycznie praca w sobotę oraz w niedzielę. Możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Praca w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu. Praca w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Bezpłatny dojazd do pracy. System premiowania.

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 05:10
ID ogłoszenia: 23840