ELEKTROMECHANIK

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
5 800 - 7 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/0375

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 800 do 7 300 PLN
Osoby ze skierowaniem mają się kontaktować z rekruterem telefonicznie w celu ustalenia terminu i miejsca przeprowadznia rozmowy.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakładzie
- reagowanie na zgłaszane nieprawidłowości pracy aparatury kontrolno-pomiarowej
- usuwanie awarii urządzeń zautamyzowanych i systemów sterowania na terenie zakładu
- wdrażanie procedur konserwacyjnych oraz tworzenie dokumentacji technicznej
- analiza procesów produkcyjnych i proponowanie rozwiązań, które mogą zwiększyć ich wydajność

Miejsce pracy:
Poznańska 35, 64-410 Sieraków, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
OFFICE PEOPLE POLAND Sp. z o.o.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: automatyk, mechatronik, elektromechanik
  • zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1, Uprawnienia do dozoru urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe - grupa 3 , Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2 , czytanie rysunków technicznych, zdolności manualne, podstawy obsługi sterowników PLC oraz paneli operatorskich, obsługa elektronarzędzi
  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów

Inne wymagania:
brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Gawarzewska

Nr telefonu:
453 673 282

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 09:30
ID ogłoszenia: 40775