ELEKTROMONTER

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/0447

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN
godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6 wynagrodzenie zasadnicze+premia

Zakres obowiązków:
-bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
-zagwarantowanie sprawnego dzialania maszyn i urzadzeń w celu utrzymania ciągłości dostaw mediów enegetycznych dla zakładu produkcyjnego,
-dokonywanie przegladów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac,
-lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutów i ograniczenia czasu przestoju,
-systematyczne monitorowanie pracy urządzeń stacji energetycznych, stacji detekcji gazów, stacji redukcji tlenu, maszynowni etc.
- współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urzadzeń w obszarze odpowiedzialności.

Miejsce pracy:
Kolejowa 6, 34-350 Węgierska Górka, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Pracodawca:
METALPOL WĘGIERSKA GÓRKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych -umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym -uprawnienia SEP - preferowane -gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Inne wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych -umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym -uprawnienia SEP - preferowane -gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Nr telefonu:
33 8641805

[email protected]

CV. Pracodawca zwraca się z prośbą o zapoznanie sie z klauzulą informacyjną, zamieszczoną na stronie: www.metalpol.com

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 22:20
ID ogłoszenia: 38451