ELEKTROMONTER

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
4 300 - 7 000 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/3352

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 do 7 000 PLN
Brutto. w zależności od umiejętności

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych oraz prefabrykacja szaf automatyki
Praca w godz.7-15 najczęściej od pon-piątku, elastyczny grafik.
Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony.
Miejsce pracy:Gowarzewo, budowy na terenie Poznania, woj.wlkp.

Pracodawca poszukuje osoby mającej doświadczenie w montażu, pracach mechanicznych i elektrycznych, lub bez doświadczenia zawodowego ale chcącej się uczyć w tej dziedzinie, która potrafi obsługiwać elektronarzędzia oraz posiada umiejętności manulane.

Miejsce pracy:
Poznań i teren Wielkopolski 11, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
Gomatic Mariusz Wunsch

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, podstawowe, gimnazjalne, średnie branżowe
  • umiejętności manualne, obsługa elektronarzędzi
  • Wykształcenie: nie ma znaczenia, pracodawca szuka kandydata z umiejętnościami w pracach mechanicznych i związanych z elektrycznością. Kandydat bez doświadczenia zawodowego ale z umiejętnościami również jest mile widziany. Uprawnienia : SEP- mile widziane Oczekiwania mile widziane: poszukiwana tzw."złota rączka"

Inne wymagania:
Wykształcenie: nie ma znaczenia, pracodawca szuka kandydata z umiejętnościami w pracach mechanicznych i związanych z elektrycznością. Kandydat bez doświadczenia zawodowego ale z umiejętnościami również jest mile widziany. Uprawnienia : SEP- mile widziane Oczekiwania mile widziane: poszukiwana tzw."złota rączka"

Nr telefonu:
888201108

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt mailowy lub telefoniczny
Dodano: 17.10.2024, 09:20
ID ogłoszenia: 40544