ELEKTROMONTER -  PRZEPOMPOWNIA PAPROCANY

ELEKTROMONTER - PRZEPOMPOWNIA PAPROCANY

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 200 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1683

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 200 PLN
+ 10% premii regulaminowej Oferujemy: - ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę - dofinansowanie do pakietu sportowego - możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego - dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe) - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, wczasy pod gruszą, inne) - imprezy integracyjne - możliwości rozwoju zawodowego - pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wiele innych

Zakres obowiązków:
obsługiwanie i nadzorowanie pracy urządzeń rozdzielni 6/0,4 kV oraz pompowni; dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci; zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci; usuwanie na bieżąco usterek, uszkodzeń i awarii w ramach swoich kompetencji; zabezpieczanie oraz utrzymanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji; operatywna współpraca z dyspozytorem Spółki i dostawcami energii elektrycznej
* praca w systemie 3-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

Miejsce pracy:
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Pracodawca:
GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • Wymagania: wykształcenie zawodowe kierunkowe; doświadczenie zawodowe minimum 1 rok; uprawnienia elektryczne G-1E powyżej 1 kV; znajomość układów automatyki i sterowania; znajomość czytania schematów elektrycznych; umiejętność pracy w zespole; dokładność i sumienność; opanowanie; samodzielne podejmowanie decyzji; dyspozycyjność (praca w ruchu zmianowym). Mile widziane: wykształcenie średnie techniczne; praktyka w obszarze utrzymania ruchu, uprawnienia elektryczne G-1E / G-1D aparatura kontrolno-pomiarowa.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie zawodowe kierunkowe; doświadczenie zawodowe minimum 1 rok; uprawnienia elektryczne G-1E powyżej 1 kV; znajomość układów automatyki i sterowania; znajomość czytania schematów elektrycznych; umiejętność pracy w zespole; dokładność i sumienność; opanowanie; samodzielne podejmowanie decyzji; dyspozycyjność (praca w ruchu zmianowym). Mile widziane: wykształcenie średnie techniczne; praktyka w obszarze utrzymania ruchu, uprawnienia elektryczne G-1E / G-1D aparatura kontrolno-pomiarowa.

Osoba do kontaktu:
Jagoda Miłek

Aplikacja wyłącznie poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d87b43a112b84c41a8331574ceda98c9

Preferowane formy kontaktu: inny - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d87b43a112b84c41a8331574ceda98c9, Termin: Aplikacja wyłącznie poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d87b43a112b84c41a8331574ceda98c9
Dodano: 16.10.2024, 21:31
ID ogłoszenia: 37397