ELEKTRYK

ELEKTRYK

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
6 600 - 7 700 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1263

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 600 do 7 700 PLN

Zakres obowiązków:
Prace związane z zapewnieniem w ciągłej gotowości do pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.

Miejsce pracy:
FOLWARK DĄBROWA 1, 47-280 Pawłowiczki, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Pracodawca:
KANIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • wyk. średnie lub zawodowe elektryczne/ automatyka, mile widziane doświadczenie, uprawnienia SEP do 1 kV, umiejętność analizowania schematów elektrycznych, wiedza na temat elektromechaniki, elektroniki, automatyki przemysłowej, mile widziane uprawnienia IP, WJO II, Praca pon.-pt. 6-14, 14-22, 22-6 Oferujemy: umowę o pracę, pakiet świadczeń socjalnych, program opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, możliwość podnoszenia kwalifikacji

Inne wymagania:
wyk. średnie lub zawodowe elektryczne/ automatyka, mile widziane doświadczenie, uprawnienia SEP do 1 kV, umiejętność analizowania schematów elektrycznych, wiedza na temat elektromechaniki, elektroniki, automatyki przemysłowej, mile widziane uprawnienia IP, WJO II, Praca pon.-pt. 6-14, 14-22, 22-6 Oferujemy: umowę o pracę, pakiet świadczeń socjalnych, program opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoba do kontaktu:
Ewa Wojkowska-Kowalczyk

Nr telefonu:
77 48 74 241

[email protected]

Kontakt osobisty, telefoniczny, aplikować można przez stronę www.kania.net.pl/zakładka kariera

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - www.kania.net.pl
Dodano: 16.10.2024, 17:27
ID ogłoszenia: 32410