To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Wojnicz
ENERGETYK (O)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer: StPr/24/3461

Zakres obowiązków:
energetyk

Miejsce pracy: Wolicka 12, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Pracodawca: JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Wymagania : wykształcenie min. średnie techniczne ( w zawodach elektryk, energetyk), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia kwalifikacji E1 pow. 1 kV, E2,E3 dotyczące eksploatacji sieci ( możliwość ich wytworzenia), mile widziane uprawnienia na wózek nożycowy i widłowy (niekonieczne). Praca w Wojniczu od pon. - pt. na 2 zmiany w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00 oraz jedną wybraną sobotę w miesiącu.Wynagrodzenie 6 000 zł brutto. Kontakt: Jeronimo Martins Polska S.A., ul. Wolicka 12, 23-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny 600 444 146, konieczność wcześniejszego zaaplikowania ze zgodą RODO na stronie www.biedronka.pl

Inne wymagania:
Wymagania : wykształcenie min. średnie techniczne ( w zawodach elektryk, energetyk), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia kwalifikacji E1 pow. 1 kV, E2,E3 dotyczące eksploatacji sieci ( możliwość ich wytworzenia), mile widziane uprawnienia na wózek nożycowy i widłowy (niekonieczne). Praca w Wojniczu od pon. - pt. na 2 zmiany w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00 oraz jedną wybraną sobotę w miesiącu.Wynagrodzenie 6 000 zł brutto. Kontakt: Jeronimo Martins Polska S.A., ul. Wolicka 12, 23-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny 600 444 146, konieczność wcześniejszego zaaplikowania ze zgodą RODO na stronie www.biedronka.pl

Osoba do kontaktu:
Ewelina Bugno

Nr telefonu:
600 444 146

Wymagane dokumenty:
skierowanie, CV , zaaplikowanie na stronie Biedronki

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN
Dodano: 12.10.2024, 22:40
ID ogłoszenia: 25412