FIZJOTERAPEUTA

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 30 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/2072

Zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych i prowadzenie dokumentacji medycznej

Miejsce pracy: Zwycięstwa 6c, 22-175 Dorohusk-Osada, powiat: chełmski, woj: lubelskie
Pracodawca: GABINET FIZJOTERAPII KLAMED KLAUDIA POTOCKA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik fizjoterapii
  • Umowa zlecenie, 20 godzin pracy tygodniowo. Wymagany poziom wykształcenia: wykształcenie średnie technik fizjoterapii lub wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie w kierunku fizjoterapia. NIE jest wymagane prawo wykonywania zawody fizjoterapeuty. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Zwycięstwa 6c, 22-175 Dorohusk-Osada, - telefoniczny: 609 318 666.

Inne wymagania:
Umowa zlecenie, 20 godzin pracy tygodniowo. Wymagany poziom wykształcenia: wykształcenie średnie technik fizjoterapii lub wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie w kierunku fizjoterapia. NIE jest wymagane prawo wykonywania zawody fizjoterapeuty. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Zwycięstwa 6c, 22-175 Dorohusk-Osada, - telefoniczny: 609 318 666.

Nr telefonu:
609318666

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 30 PLN
za godzinę pracy brutto (20 godzin pracy tygodniowo)

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 17:00
ID ogłoszenia: 22757