FRYZJER

FRYZJER

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/jokr/24/1070

Zakres obowiązków:
strzyżenia damskie / męskie, koloryzacja, upięcia

Miejsce pracy: Wadowicka 61B, 32-640 Zator, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
Pracodawca: Sei Bello-Studio Pielęgnacji Włosów Patrycja Jaworska
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie min. zawodowe - kierunek fryzjer, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. 2 lata, umiejętności związane z zawodem. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 8:00 do 16:00; II zmiana od 12:00 do 20:00, soboty od 8:00 do 13:00.

Inne wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe - kierunek fryzjer, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. 2 lata, umiejętności związane z zawodem. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 8:00 do 16:00; II zmiana od 12:00 do 20:00, soboty od 8:00 do 13:00.

Nr telefonu:
880 189 095

Wymagane dokumenty:
kontakt z pracodawcą telefoniczny - 880 189 095

Preferowane formy kontaktu: telefon

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 23:40
ID ogłoszenia: 25500