FRYZJER
BARBER
STYLISTA

FRYZJER BARBER STYLISTA

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Zakres obowiązków:
Strzyzenie damskie, męskie , wykonywanie koloryzacji i dbanie o stanowisko pracy.
Miejsce pracy: Radwanice 55-010 ul. 1-Go Maja 2A
Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 695-987-483
Pracodawca w pierwszej kolejności prponuje umowę zlecenie, a następnie umowę o pracę.
Wynagrodzenie do uzgodnienia, w z zależności od doświadczenia.
Godziny pracy: 9-20 + II sobota w godzinach od 9.00-14.00- wg grafiku do uzgodnienia .

Stawka godzinowa + %
Sala H

Miejsce pracy: 1maja 2a, 55-010 Radwanice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Pracodawca: URSZULA SAJ HAIR BEAUTE
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • zawód: Pozostali fryzjerzy
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe staż pracy 0,5 roku i więcej umiejętność strzyzenia, koloryzacji , podstawy barberstwa i uczesania.
CBOP
Dodano: 08.10.2024, 12:51
ID ogłoszenia: 15579