To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Szamotuły
GŁÓWNY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer:
StPr/24/0749

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 7 000 PLN

Zakres obowiązków:

- koordynowanie prcesu zamykania miesiąca,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zo.o. stosowanie do
obowiazujacych przepisów i ustawy o rachunkowości
i polityki rachunkowości firmy,
- przygotowywanie deklaracji podatkowych w oparciu
o polskie prawo podatkowe,
- sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,
- przygotowywanie raportów dla Zarządu,
- współpraca z holenderskim działem finansowym,
- współpraca z Bankami i instytucjami finansowymi,
z audytorami i innymi organami podatkowymi,

Miejsce pracy:
ŚWIDLIŃSKA 5, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE FLOYD SPÓŁKA Z O O

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • zawód: Główny księgowy
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • wymagane umiejętności analityczne i organizacyjne, wymagane 2-3 lata doświadczenia zawodowego na stnowisku głównego księgowego w firmie produkcyjnej, komunikatywność
  • - wykształcenie wyższe kierunkowe ( mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse), - mile widziana znajomość systemu NAVISION, - wymagana bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w obszarze podatku VAT i CIT, - wymagana bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,, - wymagana znajomość prawa i regulacji międzynarodowych w nabyciu i dostawie towarów, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia

Inne wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe ( mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse), - mile widziana znajomość systemu NAVISION, - wymagana bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w obszarze podatku VAT i CIT, - wymagana bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,, - wymagana znajomość prawa i regulacji międzynarodowych w nabyciu i dostawie towarów, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia

Osoba do kontaktu:
Adrianna Stróżycka

Nr telefonu:
603 549 848

[email protected]

Wymagane dokumenty:
- CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 17.10.2024, 10:15
ID ogłoszenia: 41687