GŁÓWNY SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH I INWESTYCJI
W SEKCJI PRZYGOTOWANIA I OBSŁUGI INWESTYCJI
CENTRUM TECHNICZNO-GOSPODARCZEGO
(NR 2612)

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH I INWESTYCJI W SEKCJI PRZYGOTOWANIA I OBSŁUGI INWESTYCJI CENTRUM TECHNICZNO-GOSPODARCZEGO (NR 2612)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Podstawowe obowiązki na stanowisku:
- obsługa techniczna inwestycji i remontów generalnych, realizowanych na potrzeby PBŚ,
- nadzór inwestorski, realizacja oraz rozliczenie remontów generalnych i inwestycji w oparciu o Wieloletni Plan Inwestycyjny, plan remontów i bieżące potrzeby zgłaszane przez kierowników jednostek PBŚ,
- współpraca przy przygotowywaniu oraz realizacja Wieloletniego Planu Inwestycyjnego,
- opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych planowanych inwestycji i remontów generalnych,
- opracowywanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót na inwestycje i roboty remontowe PBŚ,
- przygotowywanie materiałów do przygotowania inwestycji i robót remontowych w oparciu o aktualne potrzeby i zadania PBŚ,
- zlecanie podmiotom zewnętrznym opracowań projektowych, ekspertyz, ocen technicznych i innych opracowań na potrzeby realizacji inwestycji i remontów,
- zlecanie podmiotom zewnętrznym wykonawstwa robót budowlanych na potrzeby realizacji inwestycji i remontów generalnych,
- współpraca z projektantami, kosztorysantami, wykonawcami robót i nadzorem inwestycyjnym w związku z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych,
- weryfikacja rozwiązań projektowych,
- obsługa gwarancyjna zrealizowanych inwestycji i remontów generalnych,
- współtworzenie strategii rozwojowej PBŚ w ujęciu rozwiązań technicznych obiektów,
- gromadzenie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji technicznej, projektowej i kontraktowej realizowanych prac.

Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy:
- szansę wzbogacenia doświadczeń zawodowych oraz rozszerzenia umiejętności praktycznych zgodnie z charakterystyką stanowiska,
- wsparcie zespołu poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny,
- duży zakres samodzielności w realizacji odpowiedzialnych zadań,
- pracę w niekorporacyjnej atmosferze, wśród ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i spędzać czas.

Dodatkowe świadczenia:
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka),
- dofinansowanie do wypoczynku letniego,
- dofinansowanie do szkoleń i kursów,
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
- preferencyjne pożyczki,
- elastyczny czas pracy,
- brak dress codeu,
- bezpłatny parking,
- wydarzenia integracyjne,
- atrakcyjną ofertę zajęć sportowych w ramach Akademickiego Centrum Sportu.

Miejsce pracy: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Wymagania kwalifikacyjne kandydata: - wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub architektura, - minimalny 2-letni staż pracy, - potwierdzona praktyczna znajomość zagadnień technicznych i formalno-prawnych z obszaru inwestycji budowlanych, - pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia, - mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi i/lub projektowani w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i/lub architektonicznej. Dodatkowe atuty: - dobra znajomość Prawa budowlanego, - praktyczna znajomość obsługi środowiska CAD, - znajomość zagadnień w zakresie Prawa zamówień publicznych, - mobilność prawo jazdy kat. B, dysponowanie własnym samochodem. Pożądane predyspozycje: - ukierunkowanie na rozwój, - dokładność, sumienność, samodzielność w wykonywaniu zadań, - kreatywność, dyspozycyjność, - samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji, - umiejętność pracy pod presją czasu, pewność siebie.

Wymagane dokumenty i oświadczenia: - CV i list motywacyjny, - dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: - Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Oczekiwany termin składania ofert: - do 24 października 2024 r. - zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Miejsce składania ofert (osobiście lub pocztą): Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Dział Spraw Pracowniczych Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, bud A, pok. A016 85-796 Bydgoszcz Klauzula informacyjna dla kandydata na pracownika Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119/1 z 04.05.2016 r.) Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich informuje, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Aleje prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych [email protected]. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą: 1) dla potrzeb aktualnie ogłaszanej rekrutacji na podstawie 6 ust. 1 lit. b ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. w celu zawarcia umowy; 2) przyszłych rekrutacji w razie udzielenia Pani/Pana zgody na podstawie 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia, wyrażonej pisemnie na czas określony w oświadczeniu zgody. 4. Pani/Pana dane osobowe, w przypadku nie zawarcia umowy, będą przechowywane przez okres do 3 miesięcy lub czas określony w oświadczeniu zgody. 5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji, Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, z wyjątkiem przypadków wynikających z wyraźnego Pani/Pana żądania. 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a w przypadku udzielenia zgody, prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie. 7. Podanie danych osobowych dla bieżącej rekrutacji jest wymogiem ustawowym Prawa Pracy. Konsekwencją niepodania danych jest wykluczenie z rekrutacji. 8. Podanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg oraz wyniki prowadzonej bieżąco rekrutacji. 9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
CBOP
Dodano: 10.10.2024, 00:20
ID ogłoszenia: 18509