GŁÓWNY SPECJALISTA W DZIALE ZGÓD WODNOPRAWNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
2 900 - 2 900 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Prowadzenie postępowań administracyjnych:
- w sprawach dotyczących pozwoleń wodnoprawnych, głównie charakteryzujących się bardzo dużym i dużym stopniem skomplikowania, w tym analizowanie i weryfikowanie złożonych dokumentów;
- w sprawach legalizacji urządzeń wodnych wykonywanych bez wymaganego pozwolenia wodnoprawnego, w tym analizowanie i weryfikowanie dokumentów, udział w rozprawach administracyjnych, przygotowywanie projektów decyzji;
- udział w tworzeniu wzorców postępowań administracyjnych w sprawach dotyczących pozwoleń wodnoprawnych;
-określanie i prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach szczególnie skomplikowanych i przewlekłych dotyczących pozwoleń wodnoprawnych;
- organizowanie i prowadzenie rozpraw administracyjnych i kontakt z klientem;
- współpraca z innymi organami administracyjnymi i klientami w ramach wykonywania powierzonych zadań;
Umowa na okres próbny 3 miesiące - wymiar czasu pracy 1/2 etatu w godzinach od 08.00 do 12.00 lub od 12.00 do 16.00 ;

Miejsce pracy: Lubańska 9a, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska,gospodarka wodna,ochrona środowiska,geografia
  • Prawo jazdy kat. B, Komputer - obsługa programu MS Office
  • wykształcenie wyższe - kierunek/specjalność: inżynieria środowiska,gospodarka wodna,ochrona środowiska,geografia, staż pracy - 5 lat , prawo jazdy kat.B, umiejętność : sprawne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office, znajomość ustawy: Prawo Wodne, Kodeks Postępowania Administracyjnego,Ochrona Danych Osobowych, o Ochronie Przyrody, o Udostępnianiu Informacji o Środowisku i jego ochronie,udział społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenachoddziaływania na środowisko, Prawo budowlane,skuteczność i terminowość w działaniu, dobra organizacja pracy własnej ,komunikatywność, umiejętność redagowania pism; dodatkowo mile widziana : umiejętność redagowania pism urządowych, czytania mapi rysynków technicznych, doświadczenie w jednostkach administracji publiczej;

Inne wymagania:
wykształcenie wyższe - kierunek/specjalność: inżynieria środowiska,gospodarka wodna,ochrona środowiska,geografia, staż pracy - 5 lat , prawo jazdy kat.B, umiejętność : sprawne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office, znajomość ustawy: Prawo Wodne, Kodeks Postępowania Administracyjnego,Ochrona Danych Osobowych, o Ochronie Przyrody, o Udostępnianiu Informacji o Środowisku i jego ochronie,udział społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenachoddziaływania na środowisko, Prawo budowlane,skuteczność i terminowość w działaniu, dobra organizacja pracy własnej ,komunikatywność, umiejętność redagowania pism; dodatkowo mile widziana : umiejętność redagowania pism urządowych, czytania mapi rysynków technicznych, doświadczenie w jednostkach administracji publiczej;

Osoba do kontaktu:
Karolina Pozauć

Nr telefonu:
75 64 08 152

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie:
od 2 900 do 2 900 PLN
+ wysługa lat

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 12:10
ID ogłoszenia: 20084