INFORMATYK (SULEJÓWEK) K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 1 125 PLN

Opis

Numer: StPr/24/11864

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 1 125 PLN
+ premia regulaminowa + wysługa latZakres obowiązków:

- monitorowanie działania sieci wewnętrznej,
- zarządzanie stacjami roboczymi, drukarkami, ogólnie sprzętem IT,
- nadzorowanie przeglądów konserwacyjnych,
- wsparcie bieżące użytkowników, w tym przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek,
- współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Miejsce pracy: Idzikowskiego 7B, 05-070 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie
Pracodawca: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 10

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
  • zawód: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe informatyczne. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Znajomość języka polskiego. Praca w godz. 12:00-17:00. [Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 783 58 58, e-mail: [email protected]]

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe informatyczne. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Znajomość języka polskiego. Praca w godz. 12:00-17:00. [Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 783 58 58, e-mail: [email protected]]

Nr telefonu:
22 783 58 58

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 19:27
ID ogłoszenia: 26889