INSPEKTOR (DZIAŁ TECHNICZNY)

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
4 800 - 6 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2507

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 800 do 6 000 PLN
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Benefity pracownicze: - wczasy pod gruszą, karty Multisport, - dofinansowanie wypoczynku dzieci, - pożyczki pracownicze, - pakiety medyczne.

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dokumentów i opinii, wydawanie warunków technicznych na budowę/przebudowę sieci wod-kan i warunków przyłączenia do sieci.

Miejsce pracy:
Poleska 46, 15-114 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Pracodawca:
WODOCIĄGI BIAŁOSTOCKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie: wyższe (Inżynieria środowiska) staż pracy: mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej, uprawnienia / umiejętności niezbędne: obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office; mile widziane: znajomość prawa budowlanego oraz ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, znajomość zagadnień związanych z budową/przebudową sieci oraz przyłączeniem nieruchomości do sieci wod-kan. inne kwalifikacje pożądane: umiejętność współpracy i organizacji pracy, dokładność, samodzielność, zdolności analityczne, kreatywność, pozytywne nastawienie do pracy i gotowość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Inne wymagania:
wykształcenie: wyższe (Inżynieria środowiska) staż pracy: mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej, uprawnienia / umiejętności niezbędne: obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office; mile widziane: znajomość prawa budowlanego oraz ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, znajomość zagadnień związanych z budową/przebudową sieci oraz przyłączeniem nieruchomości do sieci wod-kan. inne kwalifikacje pożądane: umiejętność współpracy i organizacji pracy, dokładność, samodzielność, zdolności analityczne, kreatywność, pozytywne nastawienie do pracy i gotowość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Nr telefonu:
857458111

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:07
ID ogłoszenia: 34358