INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIEUCHOMOŚCI

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 775 zł

Opis

Numer:
StPr/24/2019

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 775 PLN
+ dodatek stażowy

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie właściwej eksploatacji obiektów budowlanych administrowanych przez 17 WOG,
- nadzorowanie realizowania zadań w zakresie utrzymania w stałej sprawności technicznej obiektów budowlanych będących w administracji 17 WOG,
- bieżące prowadzenie ewidencji i dokumentacji eksploatacyjno remontowej obiektów budowlanych będących w administracji 17 WOG,
- planowanie oraz sprawozdawczość wynikająca z zakresu działalności eksploatacyjno remontowej z uwzględnieniem warunków i decyzji administracyjnych wydanych przez organy nadzoru budowlanego oraz wniosków z przeglądów okresowych obiektów budowlanych,
- opracowywanie i przygotowanie dokumentów do uruchamiania procedur przetargowych,
- nadzór nad realizacją zawartych umów na roboty budowlane (remontowe i konserwacyjne),
- nadzór nad realizacją kontroli obiektów budowlanych określonych w art. 62 Ustawy z dnia 07.07.1994 r. Prawo Budowlane

Miejsce pracy:
4 Marca 3, 75-901 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Pracodawca:
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • 1. Wymagania niezbędne: - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunek: sieci i instalacje sanitarne), - wymagany staż pracy minimum 2 lata w obszarze związanym z technicznym utrzymaniem nieruchomości, zarządzaniem lub administrowaniem nieruchomościami, - wymagane uprawnienie budowlane określone w rozdz. 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z 11.09.2014r. (poz. 1278), - znajomość pakietów biurowych MS Office, programu kosztorysowania NORMA STANDARD. 2. Wymagania dodatkowe: - znajomość zasad kosztorysowania, - znajomość przepisów branżowych, resortowych oraz aktów prawnych z zakresu technicznego utrzymania nieruchomości, w tym prawa budowlanego, zarządzania administrowania nieruchomościami.

Inne wymagania:
1. Wymagania niezbędne: - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunek: sieci i instalacje sanitarne), - wymagany staż pracy minimum 2 lata w obszarze związanym z technicznym utrzymaniem nieruchomości, zarządzaniem lub administrowaniem nieruchomościami, - wymagane uprawnienie budowlane określone w rozdz. 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z 11.09.2014r. (poz. 1278), - znajomość pakietów biurowych MS Office, programu kosztorysowania NORMA STANDARD. 2. Wymagania dodatkowe: - znajomość zasad kosztorysowania, - znajomość przepisów branżowych, resortowych oraz aktów prawnych z zakresu technicznego utrzymania nieruchomości, w tym prawa budowlanego, zarządzania administrowania nieruchomościami.

Nr telefonu:
261456197

dodatkowe informacje: godziny pracy od pn. do czw. od 7:00 do 15:30, pt. 7:00 - 13:00, szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej 17 WOG

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta
Dodano: 21.10.2024, 12:07
ID ogłoszenia: 52374