INSTRUKTOR NAUKI PŁYWANIA

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
45 - 55 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer: StPr/24/1756

Zakres obowiązków:
- prowadzenie nauki pływania dla dzieci i dorosłych,
- prowadzenie indywidualnej nauki pływania,
- instruktor zajęć dla niemowląt,
- przekazywanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej uczestnikom lekcji,
- dbałość o powierzony sprzęt,
- egzekwowanie zasad bezpieczeństwa od swoich podopiecznych,
- budowanie relacji z usługobiorcami,
- dbanie o wizerunek Akademii Pływania oraz Chełmskiego parku Wodnego, kształtowanie pozytywnych relacji z uczestnikami pływania,
- promocja usług.

Miejsce pracy: Lubelska 133A, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie
Pracodawca: CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Instruktor sportu, umiejętność prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych z dziećmi i osobami dorosłymi
  • Wymagane uprawnienia instruktora sportu - pływanie. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Lubelska 133A, 22-100 Chełm, - telefoniczny: 787 742 954, 784 080 097, - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: [email protected]

Inne wymagania:
Wymagane uprawnienia instruktora sportu - pływanie. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Lubelska 133A, 22-100 Chełm, - telefoniczny: 787 742 954, 784 080 097, - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: [email protected]

Nr telefonu:
787 742 954, 784 080 097

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i uprawnienia

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Uwaga! Wysyłając CV na adres e-mail proszę zachować ostrożność i nie podawać numeru PESEL, numeru dokumentu tożsamości, adresów zamieszkania, numerów telefonów i danych wrażliwych. Art. 22 1. § 1. ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy, mówi, że: Pracodawca żąda od osoby ubiegającej się o zatrudnienie podania danych osobowych obejmujących: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) datę urodzenia; 3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę; 4) wykształcenie; 5) kwalifikacje zawodowe; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. § 2. Pracodawca żąda podania danych osobowych, o których mowa w § 1 pkt 4 - 6, gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 45 do 55 PLN
za godzinę pracy

Źródło: CBOP

Dodano: 11.10.2024, 20:27
ID ogłoszenia: 23072