INŻYNIER BUDOWY

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 8 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/4112

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 8 000 PLN

Zakres obowiązków:
NADZOROWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ SIECI ŚREDNIEGO I WYSOKIEGO NAPIĘCIA, ANALIZOWANIE
DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I TECHNICZNEJ, ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PODLEGŁYCH PRACOWNIKÓW,
GOTOWOŚĆ DO CZĘSTYCH PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH, ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS Office, SAMODZIELNOŚĆ,
RZETELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT. B., PROWADZENIE ROBÓT ZGODNIE Z WYMAGANIAMI
UMOWY ORAZ HARMONOGRAMEM ROBÓT, SPORZĄDZANIE HARMONOGRAMÓW ROBÓT, ZAMÓWIEŃ
NA MATERIAŁY, NADZOROWANIE PRAC BRYGAD, JAKOŚCI I TERMINOWOŚCI WYKONYWANIA ROBÓT,
PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI POWYKONAWCZEJ I ODBIOROWEJ.

Miejsce pracy:
RYNEK 4, 36-020 Tyczyn, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Pracodawca:
HIGH VOLTAGE SOLUTIONS SEWERYN KOŚCIÓŁEK

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • WYMAGANIA:-DYSPOZYCYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ,-ZAANGAŻOWANIE,-KREATYWNOŚĆ,-UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,-POSŁUGIWANIE SIĘ JĘZYKIEM POLSKIM W MOWIE I PIŚMIE, WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (BUDOWNICTWO, ELEKTROTECHNIKA lub pokrewne), MILE WIDZIANE : -DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU INŻYNIER BUDOWY ITP., praca biurowa zamiennie z pracą w delegacji na terenie Polski

Inne wymagania:
WYMAGANIA:-DYSPOZYCYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ,-ZAANGAŻOWANIE,-KREATYWNOŚĆ,-UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,-POSŁUGIWANIE SIĘ JĘZYKIEM POLSKIM W MOWIE I PIŚMIE, WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (BUDOWNICTWO, ELEKTROTECHNIKA lub pokrewne), MILE WIDZIANE : -DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU INŻYNIER BUDOWY ITP., praca biurowa zamiennie z pracą w delegacji na terenie Polski

Osoba do kontaktu:
Seweryn Kościółek

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 18:20
ID ogłoszenia: 33403