INŻYNIER SYSTEMÓW I SIECI KOMPUTEROWYCH

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Znajomość języka
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 45 000 EUR

Opis

Numer: 10000-1197727685-S

Zakres obowiązków:
• Rozwój, utrzymanie i optymalizacja złożonych systemów informatycznych
• Udział i zarządzanie infrastrukturą informatyczną zakładu podczas uruchomienia
• Przeprowadzanie analiz na miejscu, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z komputerem stacjonarnym.
• Instalacja, konserwacja, konfiguracja, testowanie, monitorowanie i rozwiązywanie problemów.
• Praca ramię w ramię z technikami/administratorami sieci LAN
• Wdrażanie oprogramowania przy użyciu narzędzi do wdrażania oprogramowania firmy Jack Links
• Współpraca z globalnym działem IT przy procesach odzyskiwania danych i projektach związanych z siecią IT.
• Przygotowanie oraz prowadzenie dokumentacji i procedur dla komputerów stacjonarnych, serwerów i sieci LAN/WAN.

Miejsce pracy: Gewerbestr. 10, 03172 Guben, Niemcy
Pracodawca: JACK LINK'S - LSI - Germany GmbH
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała

Wymagania konieczne:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • • Znasz język niemiecki na poziomie B1 • Posiadasz tytuł licencjata/inżyniera (lub doświadczenie) w dziedzinie technologii informatycznych lub pokrewnej dziedziny. • Masz podstawową wiedzę na temat SDWAN, systemu operacyjnego Windows Server oraz wiedzę na temat procesu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemu operacyjnego. • Znasz przepisy UE dotyczące IT w zarządzaniu danymi oraz ze skryptami PowerShell • Masz wiedzę na temat technologii sieciowych, IP, routerów i punktów dostępowych. • Potrafisz grać zespołowo, pracujesz metodycznie i systematycznie.

Inne wymagania:
• Znasz język niemiecki na poziomie B1 • Posiadasz tytuł licencjata/inżyniera (lub doświadczenie) w dziedzinie technologii informatycznych lub pokrewnej dziedziny. • Masz podstawową wiedzę na temat SDWAN, systemu operacyjnego Windows Server oraz wiedzę na temat procesu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemu operacyjnego. • Znasz przepisy UE dotyczące IT w zarządzaniu danymi oraz ze skryptami PowerShell • Masz wiedzę na temat technologii sieciowych, IP, routerów i punktów dostępowych. • Potrafisz grać zespołowo, pracujesz metodycznie i systematycznie.

Wymagane dokumenty:
CV, certyfikaty

e-mailem Pocztą Za pośrednictwem portalu arbeitsagentur.de

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 45 000 EUR

Źródło: CBOP

Dodano: 12.10.2024, 04:10
ID ogłoszenia: 23752