KASJER - SPRZEDAWCA

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0674

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 5 000 PLN
System wynagradzania czasowy ze stawką miesięcznąZakres obowiązków:
Znajomość technik sprzedaży, profesjonalna obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy: Lubiejewska 63, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie
Pracodawca: Ryszard Długołęcki Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowo - Transportowe "DŁUGPOL"
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące na stanowisku sprzedawca Umiejętność obsługi klienta

Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące na stanowisku sprzedawca Umiejętność obsługi klienta

Osoba do kontaktu:
Ryszard Długołęcki

Nr telefonu:
29 644 00 10

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Cv

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 14:46
ID ogłoszenia: 26396