KIEROWCA C+E

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
6 117 - 9 050 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0687

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 117 do 9 050 PLN
; praca od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 z codziennym powrotem do siedziby firmy (godz. pracy: wg grafiku) *Pracodawca oferuje: szkolenia, możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań, dynamikę pracy w prężnie rozwijającej się firmie, pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów z branży dachowej.

Zakres obowiązków:
Przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Realizacja dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami magazynowymi. Załadunek i rozładunek towaru. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem lub zaginięciem podczas transportu. Prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie dyspozytorowi ewentualnych usterek. Obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasę. Realizacja dostaw z odpowiednio wypełnionymi dokumentami. Przywożenie zwrotów od klientów z dokładnie wypisanymi dokumentami (pełne nazwy towaru wraz z określeniem rodzaju i ilości). Pilnowanie aby podpis odbierającego dostawę był czytelny i zgodny ze stanem faktycznym. Dokładne i czytelne wypełnianie dowodów wpłaty dla klientów, odpowiedzialność za powierzoną gotówkę, rozliczenie gotówki z biurem handlowym lub właścicielem firmy. Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu. Dbanie o bezpieczeństwo przy zakładaniu i rozładunku, ponadto kierowca jest zobowiązany do poddawania się okresowym badaniom lekarskim i dbania o aktualizację swoich uprawnień zawodowych.
*Praca: głównie teren województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Miejsce pracy:
Supska 8A, 18-423 Przytuły, powiat: łomżyński, woj: podlaskie

Pracodawca:
ZM KOBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Wymagania: wykształcenie minimum średnie. prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych i pracy w charakterze kierowcy zawodowego, zaświadczenie o niekaralności, doświadczenie minimum 2 lata w pracy kierowcy, doświadczenie w transporcie ciężarowym, umiejętność obsługi tachografu, znajomość przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy, umiejętność szybkiej reakcji w niespodziewanych sytuacjach, elastyczność i dobra ocena sytuacji, umiejętność maksymalnego skupienia uwagi na prowadzeniu samochodu, umiejętność pracy w zespole.

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie minimum średnie. prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych i pracy w charakterze kierowcy zawodowego, zaświadczenie o niekaralności, doświadczenie minimum 2 lata w pracy kierowcy, doświadczenie w transporcie ciężarowym, umiejętność obsługi tachografu, znajomość przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy, umiejętność szybkiej reakcji w niespodziewanych sytuacjach, elastyczność i dobra ocena sytuacji, umiejętność maksymalnego skupienia uwagi na prowadzeniu samochodu, umiejętność pracy w zespole.

Osoba do kontaktu:
Ewelina Modzelewska

Nr telefonu:
532524657

[email protected]

CV należy przesłać na adres e-mail: [email protected] - z tytułem: Kierowca C+E

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:07
ID ogłoszenia: 34446