KIEROWCA C+E, KIEROWCA/MECHANIK

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/0962

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
+ system premiowy

Zakres obowiązków:
Transport i montaż wiązarów dachowych na budowie u klienta.

Miejsce pracy:
Sztynwałdzka 14, 13-340 Biskupiec, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
FHUP AGRO-HANDEL GRÜNBERG KAZIMIERZ GRÜNBERG

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Uprawnienia: uprawnienia HDS, prawo jazdy kat. C+E. Pracodawca może sfinansować uzyskanie uprawnień HDS. Umiejętności: podstawowa znajomość zagadnień mechaniki. Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie zawodowe jako kierowca samochodu ciężarowego. Godziny pracy: 6:00 - 16:00, 7:00-15:00 (godziny pracy uzależnione od miejsca wykonywania montażu). Miejsce wykonywania pracy: ul. Sztynwałdzka 14, 13-340 Biskupiec poraz teren województwa warmińsko-mazurskiego. Formy kontaktu z pracodawcą: osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym tel. 606 879 142 (w godz. 7:00-15:00).

Inne wymagania:
Uprawnienia: uprawnienia HDS, prawo jazdy kat. C+E. Pracodawca może sfinansować uzyskanie uprawnień HDS. Umiejętności: podstawowa znajomość zagadnień mechaniki. Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie zawodowe jako kierowca samochodu ciężarowego. Godziny pracy: 6:00 - 16:00, 7:00-15:00 (godziny pracy uzależnione od miejsca wykonywania montażu). Miejsce wykonywania pracy: ul. Sztynwałdzka 14, 13-340 Biskupiec poraz teren województwa warmińsko-mazurskiego. Formy kontaktu z pracodawcą: osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym tel. 606 879 142 (w godz. 7:00-15:00).

Osoba do kontaktu:
KAZIMIERZ GRÜNBERG

Nr telefonu:
606 879 142

Wymagane dokumenty:
CV, dokumenty potwierdzające posiadane uprawnienia

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:00-15:00
Dodano: 17.10.2024, 08:30
ID ogłoszenia: 39937