KIEROWCA C+E (W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM) [OKOŁO 700 ZŁ/BRUTTO ZA DNIÓWKĘ]

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 14 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2600

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 14 000 PLN
Wynagrodzenie: 14000 zł/brutto miesięcznie (około 700 zł/brutto za dniówkę). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:
- Transport międzynarodowy: ciągnik siodłowy z naczepą.
- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie UE. Wyjazdy w systemie 3:1 (trzy tygodnie w trasie, tydzień wolnego) lub wyjazdy 10 dniowe (10 dni w trasie, 4 dni wolnego) lub praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne).
- Godziny pracy zgodnie z czasem pracy kierowców: do uzgodnienia, w zależności od zleconej trasy.

Miejsce pracy:
40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
WILLARD CAPITAL SB BILIONARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • ADR – przewóz towarów niebezpiecznych, Prawo jazdy kat. C + E
  • Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku Kierowcy C+E.

Inne wymagania:
Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku Kierowcy C+E.

Osoba do kontaktu:
BARTOSZ LEGIERSKI

Nr telefonu:
517-712-915

CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-15:00) (Tel. 517-712-915) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Panewnicka 28, 40-709 Katowice).

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 8:00-15:00
Dodano: 16.10.2024, 20:34
ID ogłoszenia: 36164