KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - BDF

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
10 500 - 14 000 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1987

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 10 500 do 14 000 PLN
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system motywacyjny (podstawa + premia + diety + dodatki)

Zakres obowiązków:
Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE,
Obsady pojedyncze i podwójne,
Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,
Wyjazdy na trasach krótkich/kilkudniowe i wyjazdy na trasach długich od 2 do 3 tygodni
Kółka na powtarzalnych trasach
W praktyce około 21-26 dni w trasie.

Miejsce pracy:
Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Pracodawca:
VIVE TEXTILE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie 1 rok. Niezbędne do zatrudnienia dokumenty: świadectwo kwalifikacji, orzeczenie psychologiczne, kartę kierowcy.Uczciwości i dyspozycyjności,Mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego i/lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.Dodatkowo: nagroda za spalanie i postawę pracownika (wypłacana kwartalnie),Dodatki stażowe.Benefity:Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy również do celów prywatnych),Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), Infolinia, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,Dla kierowcy i jego rodziny: karty sportowe, bony i paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, karty rabatowe na wybrane stacje paliw, system poleć pracownika itd.Zakres obowiązków: Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE, Obsady pojedyncze i podwójne.Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,Wyjazdy na trasach krótkich/kilkudniowe i wyjazdy na trasach długich od 2 do 3 tygodni,Kółka na powtarzalnych trasach,W praktyce około 21-26 dni w trasie.

Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w zawodzie 1 rok. Niezbędne do zatrudnienia dokumenty: świadectwo kwalifikacji, orzeczenie psychologiczne, kartę kierowcy.Uczciwości i dyspozycyjności,Mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego i/lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym.Dodatkowo: nagroda za spalanie i postawę pracownika (wypłacana kwartalnie),Dodatki stażowe.Benefity:Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy również do celów prywatnych),Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), Infolinia, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,Dla kierowcy i jego rodziny: karty sportowe, bony i paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, karty rabatowe na wybrane stacje paliw, system poleć pracownika itd.Zakres obowiązków: Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE, Obsady pojedyncze i podwójne.Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF,Wyjazdy na trasach krótkich/kilkudniowe i wyjazdy na trasach długich od 2 do 3 tygodni,Kółka na powtarzalnych trasach,W praktyce około 21-26 dni w trasie.

Osoba do kontaktu:
Krystian Drozd

Nr telefonu:
41 347 63 50

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Wskazany kontakt telefoniczny: 41 347 63 50 lub przez e-mail: [email protected]
Dodano: 16.10.2024, 23:00
ID ogłoszenia: 39243