KIEROWCA POGOTOWIA TECHNICZNEGO- KIEROWCA AUTOBUSU (PILOT), R98/2341-1231/24

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 6 000 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Praca na stanowisku kierowcy pogotowia technicznego- kierowcy autobusu pilota.

Miejsce pracy: RYSIA 3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca w wolne dni

Wymagania:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kat. D + E, Prawo jazdy kat. C
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne; doświadczenie min. 6 miesięcy jako kierowca samochodu ciężarowego lub autobusu; prawo jazdy kat: B, C, C+E, D+E; uprawnienia do przewozu rzeczy i osób; umowa na czas określony z możliwością na czas nieokreślony

Nr telefonu:
54 230-93-26

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wynagrodzenie:
od 6 000 PLN
+ pakiet socjalny do 3 tyś zł rocznie
CBOP
Dodano: 09.10.2024, 22:10
ID ogłoszenia: 18243