KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 TONY - KURIER

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie, Umowa o świadczenie usług
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 35 PLN
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Zakres obowiązków:
Sortowanie przesyłek, dowóz do klienta, odbiór od klienta, kompletowanie dokumentów.
Praca na okres próbny, następnie umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
Praca w godzinach 6:30-14:30
Miejsce pracy Wrocław Psie Pole
Możliwość pracy na pełny etat lub 1/2 etatu- do uzgodnienia
Kontakt z pracodawcą: telefoniczny 605 315 417
Oferta dostępna w sali F, H

Miejsce pracy: 51-317 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Pracodawca: "GROK" PHU Okólski Grzegorz
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • zawód: Kierowca samochodu dostawczego
  • Prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego 3,5 tony, prawo jazdy kat. B, kultura osobista samodyscyplina, umiejętność planowania, zaangażowanie, niekaralność

Inne wymagania:
wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego 3,5 tony, prawo jazdy kat. B, kultura osobista samodyscyplina, umiejętność planowania, zaangażowanie, niekaralność

Nr telefonu:
605 315 417

[email protected]

Wymagane dokumenty:
cv

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie:
od 35 PLN

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 09:41
ID ogłoszenia: 19584