KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Nie dotyczy
Znajomość języka
angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 28,10 zł
brutto
Stawka za godzinę

Opis

Numer:
StPr/24/1711

Rodzaj umowy:
Nie dotyczy

Wynagrodzenie:
od 28,1 PLN

Zakres obowiązków:
a) dokonywanie na podstawie każdorazowego, ustalonego i uzgodnionego rozkładu przewozu towarów pojazdami o masie
nieprzekraczającej 3,5 tony, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz za granicą w celu przewiezienia ładunku z miejsca jego
pobrania do miejsca przeznaczenia oraz załatwieniu wszelkich spraw formalnych i organizacyjnych związanych z pobraniem
ładunku, jego przewozem, ocleniem i wydaniem ładunku upoważnionemu odbiorcy, b) dbanie o powierzony towar, c) dbanie
o powierzony pojazd służący do wykonania usługi przewozu, d) czuwanie nad stanem technicznym pojazdu podczas wykonywania usługi przewozu towarów. e) sprawdzanie zgodności powierzonego towaru z dokumentami przewozowymi
przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa, wymogów przewidzianych przepisami prawa

Miejsce pracy:
Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Pracodawca:
kontakt przez PUP

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • prawo jazdy kat. B

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Grzenkowicz

Nr telefonu:
586776309

Wymagane dokumenty:
CV
Dodano: 17.10.2024, 13:47
ID ogłoszenia: 43571