To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Warszawa
KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO W SEKCJI EKSPLOATACJI W WYDZIALE TRANSPORTU (OGŁOSZENIE NR 53/09/2024) K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Znajomość języka
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/24/11696

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300,4 PLN
+ Dodatek za wysługę lat. Równoważny system czasu pracyZakres obowiązków:

- kierowanie pojazdami służbowymi Straży Granicznej, zgodnie z posiadaną kategorią prawa jazdy;
- przewożenie osób i ładunków;
- wykonywanie obsługi codziennej pojazdu służbowego;
- wykonywanie wszystkich czynności kontrolnych i obsługowych pojazdu obowiązujących po powrocie z trasy.

Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: podstawowe
  • zawód: Kierowca samochodu osobowego
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Prawo jazdy kat. B
  • Godziny pracy: 7.30-15.30 Branża: Straż Graniczna; Wymagania: - wykształcenie: podstawowe; - prawo jazdy kat. B; - komunikatywna znajomość języka polskiego; Kontakt: 22 500 30 25; Ogłoszenie nr 53/09/2024 pełna ofertaznajduję się na stronie internetowej: bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl w zakładce wolne stanowiska pracy/inne wolne stanowiska pracy

Inne wymagania:
Godziny pracy: 7.30-15.30 Branża: Straż Graniczna; Wymagania: - wykształcenie: podstawowe; - prawo jazdy kat. B; - komunikatywna znajomość języka polskiego; Kontakt: 22 500 30 25; Ogłoszenie nr 53/09/2024 pełna ofertaznajduję się na stronie internetowej: bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl w zakładce wolne stanowiska pracy/inne wolne stanowiska pracy

Nr telefonu:
22 500 30 25

Ogłoszenie nr 53/09/2024 pełna ofertaznajduję się na stronie internetowej: bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl w zakładce wolne stanowiska pracy/inne wolne stanowiska pracy

Preferowane formy kontaktu: telefon

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 22:10
ID ogłoszenia: 27136