To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Kuźnia Raciborska
KIEROWNIK BIURA KADR I WYNAGRODZEŃ

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane

Opis

Numer:
StPr/24/1413

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 7 500 PLN

Zakres obowiązków:
Koordynacja i wsparcie pracy zespołu kadrowo-płacowego;
Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne);
Kontrola poprawności dokumentacji kadrowo-płacowej;
Sporządzanie oraz weryfikacja list płac z różnych tytułów;
Sporządzanie dokumentacji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS);
Planowanie i rozliczanie funduszu płac;
Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz;
Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych;
Opracowywanie oraz wdrażanie regulacji wewnętrznych na zarządzanym obszarze oraz ich aktualizacja.

Miejsce pracy:
Staszica 1, 47-420 Kuźnia Raciborska, powiat: raciborski, woj: śląskie

Pracodawca:
FABRYKA OBRABIAREK "RAFAMET" SPÓŁKA AKCYJNA

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wykształcenie preferowane kierunkowe. Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Wskazane doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej dużych firm. Znajomość programów kadrowo-płacowych (najlepiej Comarch Optima oraz Płatnik i MS Office). Terminowość, odpowiedzialność i samodzielność. Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

Inne wymagania:
Wykształcenie preferowane kierunkowe. Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Wskazane doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej dużych firm. Znajomość programów kadrowo-płacowych (najlepiej Comarch Optima oraz Płatnik i MS Office). Terminowość, odpowiedzialność i samodzielność. Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

Nr telefonu:
327 213 300

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 18.10.2024, 06:07
ID ogłoszenia: 47525